Helping to share the web since 1996


Link Centre > Business > Telecom - page 1



    Your website here with a Premium Listing

  • Eticaret ve dijital pazarlama

    Ücretsiz eticaret dan??manl???

  • CLR Networks

    IT/BT Ekipmanlar? üreten CLR networks’ün Türkiye da??t?c?s? gelecekbt’dir. Ticari ve Endüstriyel Ethernet switch ve routerlar – IoT nesnelerin interneti, RS232 / RS485 / RS422 Dönü?türücü , Canbus, modbus, profibus sistemleri. Telekom E1 PRI döü?türücüler. HDMI Video çözümleri sunmaktadar.

  • Telefona dair her?ey.

    Cep telefonu yedek parça aksesuar sat?l?

  • Onet Kablolama Sistemleri

    Fiber optik ve yap?sal kablolama alan?n uzmanla?m?? olan onet, ayn? zamanda kablo OTDR ve TDR test cihazlar?da sunmaktad?r. MPO/MTP ve AOC/DAC kablolar?nda , Fiber optik patch kablolarda, CAT6 , CAT6A ve CAT7 kablo , patch cord ve konnektörlerde yüksek performansa sahiptir.

  • Ethernet Switch Merkezi – A? Anahtarlar?

    4 Portttan 48Porta kadar fiber optik portlu poe’li ve poe’siz ethernet a? anahtarlar?. Merkez / Kenar switchler. Endüstriyel din rail a? anahtarlar?. Uplink olarak 1G/10G/40G Fiber haberle?me portlar?

  • Fiber Optik SFP Modül

    Fiber Optik 1G/10G/40G/100G Ethernet SFP Modüller. Tüm switchlerle uyumlu. CLR networks marka. SFP , SFP+, XFP, OSFP, QSFP28, CFP form optik modüller. Ayr?ca veri depolama sistemleri için fiber kanal 2/4/8/16/32Gbps multi kanal modüller

  • Netkablo BT Kablolama Sistemleri

    Fiber Singlemode ve Multimode kablo - Bak?r cat6 cat6a ve cat7 kablo -RF koaksiyal kablolama ürünleri. LMR400 , RG178, RG179, RG316, RG213, RG214, RG400 gibi kablolar.

  • Fiber Optik ve Data Kablo Test Sistemleri

    Fiber ek cihaz? – fusion splice , Fiber kablo analizörü – OTDR, Optik powermetre ve Light Source , Optik kablo tan?mlay?c? gibi fiber optik test ve ölçüm cihazlar? ile birlikle ethernet , RF / Koaksiyel ve enerji kablolar? için TDR uzunluk ölçümü yapan cihazlar

  • GelecekBT Bilgi ve ?leti?im Teknolojileri

    Temel olarak, Ethernet A? Anahtarlar? ve SFP modüller , Endüstriyel Haberle?me ürünleri , Telekom SDH/PDH Sistemleri , Fiber optik video audio çeviriciler , CCTV Güvenlik sistemleri ile, yap?sal kablolama , fiber optik kablolama ve RF kablolama ürünlerinin tedari?ini yapmaktad?r

  • PersephoneVoIP

    Kablosuz Kulaklik, Kablosuz IP Telefon, VoIP PBX, IP Telefon, Asterisk Kart, Santral, FCT Cihazi, GSM Gateway, Wireless IP Phone, VoIP Nedir, Toplu SMS, SMS Sunucu, Firewall, Switch, Router, Access Point, IP Kamera, Telefon Santrali, Call Center, Cagri

  • GSM Sinyal Güçlendirici

    GSM booster provides the ultimate solution in any area where cellular communications can not work well due to lack of signals. Our GSM booster carries the outdoor cellphone signals into indoors, amplifies it and provides uninterrupted communication.

This page was created on 18 Sep 2021 GMT v12.0