Helping to share the web since 1996




GelecekBT Bilgi Teknolojileri
gelecekbt

Yusuf Ölçer
Flag of Turkey

GelecekBT Bilgi Teknolojileri
istanbul
34384
Turkey
Login to update this page
GelecekBT Bilgi Teknolojileri

GelecekBT Bilgi ve ?leti?im Teknolojileri

Temel olarak, Ethernet A? Anahtarlar? ve SFP modüller , Endüstriyel Haberle?me ürünleri , Telekom SDH/PDH Sistemleri , Fiber optik video audio çeviriciler , CCTV Güvenlik sistemleri ile, yap?sal kablolama , fiber optik kablolama ve RF kablolama ürünlerinin tedari?ini yapmaktad?r

Review page

GelecekBT Bilgi Teknolojileri

CLR Networks

IT/BT Ekipmanlar? üreten CLR networks’ün Türkiye da??t?c?s? gelecekbt’dir. Ticari ve Endüstriyel Ethernet switch ve routerlar – IoT nesnelerin interneti, RS232 / RS485 / RS422 Dönü?türücü , Canbus, modbus, profibus sistemleri. Telekom E1 PRI döü?türücüler. HDMI Video çözümleri sunmaktadar.

Review page

GelecekBT Bilgi Teknolojileri

Fiber Optik SFP Modül

Fiber Optik 1G/10G/40G/100G Ethernet SFP Modüller. Tüm switchlerle uyumlu. CLR networks marka. SFP , SFP+, XFP, OSFP, QSFP28, CFP form optik modüller. Ayr?ca veri depolama sistemleri için fiber kanal 2/4/8/16/32Gbps multi kanal modüller

Review page

GelecekBT Bilgi Teknolojileri

Ethernet Switch Merkezi – A? Anahtarlar?

4 Portttan 48Porta kadar fiber optik portlu poe’li ve poe’siz ethernet a? anahtarlar?. Merkez / Kenar switchler. Endüstriyel din rail a? anahtarlar?. Uplink olarak 1G/10G/40G Fiber haberle?me portlar?

Review page

GelecekBT Bilgi Teknolojileri

Fiber Optik ve Data Kablo Test Sistemleri

Fiber ek cihaz? – fusion splice , Fiber kablo analizörü – OTDR, Optik powermetre ve Light Source , Optik kablo tan?mlay?c? gibi fiber optik test ve ölçüm cihazlar? ile birlikle ethernet , RF / Koaksiyel ve enerji kablolar? için TDR uzunluk ölçümü yapan cihazlar

Review page

GelecekBT Bilgi Teknolojileri

Onet Kablolama Sistemleri

Fiber optik ve yap?sal kablolama alan?n uzmanla?m?? olan onet, ayn? zamanda kablo OTDR ve TDR test cihazlar?da sunmaktad?r. MPO/MTP ve AOC/DAC kablolar?nda , Fiber optik patch kablolarda, CAT6 , CAT6A ve CAT7 kablo , patch cord ve konnektörlerde yüksek performansa sahiptir.

Review page

GelecekBT Bilgi Teknolojileri

Netkablo BT Kablolama Sistemleri

Fiber Singlemode ve Multimode kablo - Bak?r cat6 cat6a ve cat7 kablo -RF koaksiyal kablolama ürünleri. LMR400 , RG178, RG179, RG316, RG213, RG214, RG400 gibi kablolar.

Review page





upgrade to remove these ads